Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Pniówno

Pniówno, lubelskie

  • 95 000 zł
  • 1 801 m²
  • 52,75 zł/m²

Zdjęcie

Zuzanna Zalichta

Skontaktuj się

Działka budowlana Pniówno

Pniówno, lubelskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

95 000 zł

1 801 m²

52,75 zł/m²

Działka budowlana Pniówno

Zaktualizowane: 7 maja 2026

95 000 zł 1 801 m² 52,75 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 95 000 zł (52,75 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 801 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 1801 m², położona w miejscowości Pniówno, gmina Wierzbica. To świetna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji pod budowę domu lub siedliska.

Działka posiada bardzo korzystne wymiary ok. 33 m szerokości oraz ok. 58 m długości, co daje dużą swobodę przy planowaniu zabudowy i zagospodarowaniu terenu.

Najważniejsze informacje:
Powierzchnia: 1801 m²
Szerokość: ok.33 m
Długość: ok. (...)

Agent

Zuzanna Zalichta

885 851...

885 851 148

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zuzanna Zalichta

885 851...

885 851 148

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zuzanna Zalichta

Zostaw telefon, oddzwonimy